KONST / Litografier / Färglitografi 15218343
nr 1521 8343
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Hund. Signerad, numrerad 12/70. Färglitografi, bildmått: 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 50x61 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 februari 2023
kl 19:16:46
12/2 20:43:01
Friedensreich Hundertwasser